Úvod AKTUALITY 20. PLES BUKÓZA HOLDING, a.s.
Reklamný prúžok


20. PLES BUKÓZA HOLDING, a.s.

E-mail

19.februára 2011 sa v priestoroch novozrekonštruovaného Mestského Domu Kultúry vo Vranove konal 20. Ples BUKÓZY HOLDING, a.s. Po prvýkrát v histórii spoločnosti bola záštita nad plesom prebraná HOLDINGOM, po ostatné roky ples pripravovala spoločnosť BUKOCEL, a.s. a je potrebné pripomenúť, že posledný Ples Chemikov sa konal v roku 2004. Po sedem ročnej pauze sa tak v sobotu večer zišlo v MsDK približne 350 zamestnancov a priateľov spoločnosti BUKÓZA HOLDING, a.s. aby spolu strávili príjemný večer.

Po úvodnom valčíku, ktorým otvorili ples najvyšší predstavitelia BUKÓZA HOLDING, a.s., už prítomných hostí zabávala neskrotná Eva Máziková. Po nej nasledovala fantastická dvojica zabávačov páni Kajzer a Meluš, výbornú zábavu len vystupňovala skupina Drišľak. Tesne pred žrebovaním tomboly sa na pódiu stretli primátor mesta Vranov nad Topľou pán Ján Ragan a riaditeľ MSDk pán Alfonz Kobielsky, ktorým prezident spoločnosti BUKÓZA HOLDING, a.s. pán Ján Ďurian, spolu s generálnym riaditeľom p. Jánom Iľkom a predsedom predstavenstva p. Jaroslavom Ficom, odovzdali finančnú poukážku na 10.000 EUR na dobudovanie novovzniknutého Centra Mládeže v MsDK. 

Hlavnou myšlienkou, ktorú vyslovil pán Ďurian počas odovzdávania tohto šeku bola skutočnosť, že BUKÓZA je roky súčasťou nášho regiónu, patrí doň a má záujem podieľať sa na jeho rozvoji. 

Prítomní hostia sa zabávali do skorých ranných hodín a organizátorom plesu (zvlášť pani Anne Vrábeľovej), patrí srdečné poďakovanie za nádherný večer, skvelý program a dobrú zábavu. Veríme, že o rok sa v tradícii plesov BUKÓZA HOLDING, a.s. bude úspešne pokračovať!

Ing. Katarína Kundravá


 


Najnovšie Komentáre